Kontaktinė informacija:
Telefonas: 8 668 00 000
El. paštas: info@seimospsichologas.lt


Kalvarijų g. 1
LT-09310, Vilnius, Lietuva
mapŽemėlapis..

Nr.9. Kaip apibūdintumėte santykius su partneriu?
  •  Puikūs
  •  Labai geri
  •  Geri
  •  Prasti
  •  Blogi
Rezultatai
Tik nedaugelis gyvena šia diena, daugelis ruošiasi gyventi vėliau. - J. Swift

Medikams

Žodis „vėžys“ tradiciškai sukelia žmonėms nesąmoningą baimę ir nerimą: onkologija asocijuojasi su kažkuo nepakeliamai sunkiu ir baisiu, o tiksliau – su pasmerkimu, skausmu, kančiomis ir mirtimi. Todėl natūralu, kad grėsmę gyvybei sukelianti liga paskatina pacientus ieškoti paramos ir palaikymo artimiausioje aplinkoje – onkologijos skyriuose dirbančio personalo tarpe.

Darbo krūvis, pacientų skaičius, ligonių skundai, naujos įrangos ir darbui reikalingų priemonių trūkumas, teisinis pažeidžiamumas, įstatymų painumas, baimė klaidingai diagnozuoti susirgimą – pagrindinės medikų nuolat patiriamo streso priežastys ir emocinio išsekimo priežastys.

 

SVARBU. Skiltyje "Patarimų aruodas" pateiktos informacijos autoriaus teisės priklauso www.onkopsichologas.lt, todėl be išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama atgaminti visą ar dalį teksto, taip pat jame esančią medžiagą bet kokia forma ar būdu versti jį į kitas kalbas, adaptuoti, kopijuoti, skelbti, programuoti, rodyti, publikuoti, perduoti ar kitaip naudoti bet kokia forma ir bet kokiose informacijos priemonėse.