Kontaktinė informacija:
Telefonas: 8 668 00 000
El. paštas: info@seimospsichologas.lt


Kalvarijų g. 1
LT-09310, Vilnius, Lietuva
mapŽemėlapis..

Nr.9. Kaip apibūdintumėte santykius su partneriu?
  •  Puikūs
  •  Labai geri
  •  Geri
  •  Prasti
  •  Blogi
Rezultatai
Pamatęs gėles, pesimistas dairosi, kur yra karstas. - M. Čapkauskas

Ar ji Tave apgaudinėja?

Kaip sužinoti, kad žmona ar draugė tave apgaudinėja arba rimtai apie tai galvoja?

Reikėtų atkreipti dėmesį į sekančius dalykus:

1. Sumažėjęs bendravimo kiekis namuose. Jei ji nesikalba su tavimi apie jai svarbius dalykus, vadinasi, ji kalbasi su kažkuo kitu.

2. Ji ėmė vengti sekso. Kai moteris įsimyli, ji nustoja “miegoti” su savo vyru, nebent yra verčiama tai daryti.

3. Ji turi draugą-vyrą, kurį apibūdina kaip itin gerą klausytoją. Net jeigu jie dar netapo artimi, jis jau žino, kad stovi pirmas eilėje.

4. Ji dirba viršvalandžius ir į darbą išeina anksčiau nei įprastai. Dažniausiai sutuoktiniai vieni kitus apgaudinėja su bendradarbiais.

5. Namuose ji pavargusi, dirgli ir užsigalvojusi, ypač savaitgaliais. Kai moteris susidomi kažkuo kitu, ji negali apie jį liautis galvojusi net namuose.

6. Ji tapo žymiai savarankiškesnė. Jeigu anksčiau ji negalėdavo viena nueiti apsipirkti ar sportuoti ir staiga jai nebereikia tavo draugijos, tai gali reikšti, kad ne ji tapo savarankiškesnė, bet tiesiog tu tapai atsarginiu.

7. Ji nebepyksta ant tavęs. Anksčiau ji pykdavo, jei negalėdavai kartu papietauti ar užtrukdavai su draugais, o dabar ji draugiškai pasisveikina ir vėl užsiima savo darbais. Galbūt tai ir geri pokyčiai, bet ar nevertėtų susimąstyti, kodėl anksčiau jai rūpėjai labiau.

8. Ji tapo itin dėmesinga ir maloni: sako komplimentus, nors anksčiau to nedarydavo, netgi pasisiūlo nuplauti automobilį ar pasiūlo tau išeiti su draugais. Panašu į norą išpirkti savo kaltę?

9. Ji ėmė slapukauti: nebepasakoja, ką veikė dieną, į klausimą „Kaip sekėsi draugės gimtadienyje?“, atsako: „Gerai“, mobilųjį telefoną nešiojasi kartu su savimi ir nebetikrina elektroninio pašto, kai tu esi tame pačiame kambaryje.

10. Ji pasišovė atnaujinti savo išvaizdą: nusipirko abonementą į sporto klubą, stilingai apsikirpo, nusipirko ne tik naujus sezoninius rūbus, bet ir itin seksualius apatinius. Greičiausiai tokie pokyčiai rodo, kad ji tave apgaudinėja, tačiau nesuklysk – galbūt ji susirado naują darbą, tuomet toks elgesys išties normalus, arba... visa tai ji daro dėl tavęs... bent jau kolkas.

 

Psichologė Laura Bratikaitė
www.seimospsichologas.lt


Neištikymybė Neištikymybės požymiai Santykiai Bendravimas Seima Psichologas Vilniuje Psichologinė pagalba Psichologo konsultacijos Šeimos psichologas Seimos psichologas