Kontaktinė informacija:
Telefonas: 8 668 00 000
El. paštas: info@seimospsichologas.lt


Kalvarijų g. 1
LT-09310, Vilnius, Lietuva
mapŽemėlapis..

Nr.9. Kaip apibūdintumėte santykius su partneriu?
  •  Puikūs
  •  Labai geri
  •  Geri
  •  Prasti
  •  Blogi
Rezultatai
Gėris nekuriamas iš blogio, tačiau suprastas ir ištaisytas blogis gali kurti gėrį. - Astrėja

Telefonu

ŠIUO METU PASLAUGA NETEIKIAMA

Konsultavimas telefonu nėra naujas psichologinės pagalbos teikimo būdas – dar 1960-aisiais metais buvo įsteigta pirmoji „karštoji linija“, skirta savižudybių prevencijai. Tokio tipo konsultacijos ir šiandien labai populiarios bei efektyvios.

Tereikia užsiregistruoti telefoninei konsultacijai, sumokėti nurodytą sumą pinigų ir pasirinktu laiku laukti psichologo skambučio.

Kaip užsiregistruoti? Spauskite "Registruotis konsultacijai", prisijunkite, užimtumo kalendoriuje pasirinkite datą ir laiką, kada norite, kad įvyktų konsultacija telefonu, ir užsakykite paslaugą.

Konsultacijos trukmę renkatės Jūs. Jeigu pokalbio metu jausite poreikį pratęsti pokalbį, pasakykite apie tai psichologui ir konsultacija bus pratęsta. Papildomą pinigų sumą sumokėsite po konsultacijos.

Virtualios paslaugos turi būti apmokėtos 24 val. iki konsultacijos pradžios.

Svarbu. Psichologas perskambina tik Lietuvos abonentams. Konsultacijos užsienio abonentams gali būti teikiamos pagal atskirą susitarimą (pvz., susitarus, kad klientas pats skambins psichologui, arba pokalbis vyks Skype pagalba).

Kainos: žiūrėti

Konsultacija internetu   Konsultacija paštu  Konsultacija privačiai

Psichologas Vilniuje Psichologinė pagalba Psichologo konsultacijos Psichologas Kaune Psichologas Klaipėdoje Psichologas Panevėžyje Psichologas Šiauliuose Psichoterapeutai Šeimos santykiai Krizė Tėvų-vaikų santykiai SantuokaKonsultacija internetu Konsultacija telefonu Šeimos psichologas

Užsakyti »