Kontaktinė informacija:
Telefonas: 8 668 00 000
El. paštas: info@seimospsichologas.lt


Kalvarijų g. 1
LT-09310, Vilnius, Lietuva
mapŽemėlapis..

Nr.9. Kaip apibūdintumėte santykius su partneriu?
  •  Puikūs
  •  Labai geri
  •  Geri
  •  Prasti
  •  Blogi
Rezultatai

Skype

Konsultacija Skype - virtualus kliento ir psichologo pokalbis interneto telefonijos tinklo ir kompiuterinės programos "Skype" pagalba.

Skype konsultacijos metu naudojamas garsinis (jei klientas pageidauja, ir video) ryšys, todėl norint konsultuotis tokiu būdu, būtinas kompiuteris, interneto ryšys, programinė įranga, ausinės (garsiakalbiai), mikrofonas ir instaliuota į kompiuterį "Skype" programa.

Kaip užsiregistruoti? Skambinkite mums tel. 8 668 00 000 arba užsiregistruokite konsultacijai internetu: spauskite Registruotis konsultacijai, prisijunkite, užimtumo kalendoriuje pasirinkite datą ir laiką, kada norite, kad įvyktų Skype konsultacija, užsakykite paslaugą, ją apmokėkite pasirinktu būdu.

Specialisto Skype vardas bus atsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu.

Svarbu. Virtualios paslaugos turi būti apmokėtos 24 val. iki konsultacijos pradžios.

Jūsų pasirinktą dieną ir valandą prisijungiate prie savo turimos Skype prieigos ir laukiate, kol psichologė Jums paskambins.

Tokį konsultavimo būdą galima vadinti virtualiu individualios („gyvos“) konsultacijos analogu. Skirtumas tik toks, kad pokalbio metu esate skirtingose su psichologu vietos, tačiau turite galimybę kalbėtis "gyvai".

Virtualią konsultaciją paprastai renkasi klientai, kurie nori išsaugoti savo anonimiškumą, taip pat tie, kurie dėl įvairiausių priežasčių negali susitikti su psichologu (sveikatos būklė, atoki gyvenamoji vieta ir pan.).

Taigi, virtuali konsultacija yra prieinama kiekvienam, turinčiam kompiuterį ir galinčiam prisijungti prie interneto.

Skype konsultuoja psichologė Laura Bratikaitė.

Kainos: žiūrėti

Užimtumo kalendoriaus pavyzdys