Kontaktinė informacija:
Telefonas: 8 668 00 000
El. paštas: info@seimospsichologas.lt


Kalvarijų g. 1
LT-09310, Vilnius, Lietuva
mapŽemėlapis..

Nr.9. Kaip apibūdintumėte santykius su partneriu?
  •  Puikūs
  •  Labai geri
  •  Geri
  •  Prasti
  •  Blogi
Rezultatai
Kiekvienas iš mūsų pats įkainuoja savo asmenybę; būti dideliu ar mažu – priklauso nuo žmogaus valios. - S. Smailsas

Internetu

Pokalbis online - rašytinis kliento ir psichologo pokalbis internetiniame „kambaryje“(angl. chat). 

Konsultacija vyksta virtualioje erdvėje, vadinamame „kambaryje“, prisijungus prie savo paskyros seimospsichologas.lt svetainėje.

Kaip užsiregistruoti? Spauskite Registruotis konsultacijai, prisijunkite, užimtumo kalendoriuje pasirinkite datą ir laiką, kada norite, kad įvyktų konsultacija internetu, ir užsakykite paslaugą.

Svarbu. Virtualios paslaugos turi būti apmokėtos 24 val. iki konsultacijos pradžios.

Kaip vyksta pokalbis? Jūsų pasirinktą dieną ir valandą prisijunkite prie mūsų svetainės ir naudotojo lange paspauskite mygtuką "Pradėti konsultaciją". Tuomet atsidarys naujas langas - jame Jūs ir psichologas keisitės rašytine informacija, užduosite vienas kitam klausimus, skaitysite atsakymus. Tai, ką parašysite, bus matoma kompiuterio ekrane tik Jums ir psichologui.

Tokį konsultavimo būdą galima vadinti virtualiu individualios („gyvos“) konsultacijos analogu. Skirtumas tik toks, kad Jūs ir psichologas vienas kito nematote ir bendraujate raštu.

Virtualią konsultaciją paprastai renkasi klientai, kurie nori išsaugoti savo anonimiškumą, taip pat tie, kurie dėl įvairiausių priežasčių negali susitikti su psichologu (sveikatos būklė, atoki gyvenamoji vieta ir pan.).

Taigi, virtuali konsultacija yra prieinama kiekvienam, turinčiam kompiuterį ir galinčiam prisijungti prie interneto.

Kartais klientus neramina, ar tai saugus būdas. Galime užtikrinti, kad mūsų internetiniame puslapyje yra įdiegtos naujausios apsaugos sistemos, užtikrinančios visišką pokalbio privatumą ir informacijos saugumą.

Kainos: žiūrėti

Užimtumo kalendoriaus pavyzdys

Konsultacija privačiai  Konsultacija paštu   Konsultacija telefonu

Psichologas Vilniuje Šeimos psichologas Psichologinė pagalba Psichologo konsultacijos Psichologas Kaune Psichologas Klaipėdoje Psichologas Panevėžyje Psichologas Šiauliuose Psichoterapeutai Šeimos santykiai Krizė Tėvų-vaikų santykiai Santuoka

Užsakyti »