Kontaktinė informacija:
Telefonas: 8 668 00 000
El. paštas: info@seimospsichologas.lt


Kalvarijų g. 1
LT-09310, Vilnius, Lietuva
mapŽemėlapis..

Nr.9. Kaip apibūdintumėte santykius su partneriu?
  •  Puikūs
  •  Labai geri
  •  Geri
  •  Prasti
  •  Blogi
Rezultatai
Gėris nekuriamas iš blogio, tačiau suprastas ir ištaisytas blogis gali kurti gėrį. - Astrėja

Kliento namuose

Jeigu auginate mažą vaikutį ir neturite galimybės atvykti pas psichologą į konsultaciją, jei gulite ligoninėje, prižiūrite artimą žmogų ar pan., psichologas konsultacijai gali atvykti ir į Jūsų pasirinktą vietą. Tokiu atveju psichologas atvyks Jūsų nurodytu adresu. Adresą pasakysite telefonu arba, atlikdami užsakymą internetu, nurodysite jį užsakymo lango 1-ame žingsnyje.

Kaip užsiregistruoti? Skambinkite mums tel. 8 668 00 000 arba užsiregistruokite konsultacijai internetu: spauskite "Užsisakykite paslaugą", prisijunkite, užimtumo kalendoriuje pasirinkite datą ir laiką, kada norite, kad psichologas atvyktų į Jūsų pageidaujamą vietą, ir užsakykite paslaugą.

Svarbu. Neribojame konsultacijos laike, todėl būsite išklausytas(-a) iki galo ir kalbėsimės tol, kol pasieksime rezultatą jau pirmosios konsultacijos metu!

Pasirinkus 1 val. konsultaciją, ji gali trukti iki 1,5 val., tačiau mokėti už papildomą laiką nereikės, mokėsite vienkartinį konsultacijos mokestį.

Pasirinkus 2 val. konsultaciją, ji gali trukti iki 2,5 val., tačiau mokėti už papildomą laiką nereikės, mokėsite vienkartinį konsultacijos mokestį.

Užmokėti už paslaugą galima iš anksto arba susitikimo metu.

Šiuo metu privačios "išvažiuojamosios" konsultacijos teikiamos Vilniaus m.

Dėl atvykimo į kitus Lietuvos miestus skambinkite telefonu 8 668 00000 (darbo dienomis nuo 10-20 val., šeštadienį - 10-16 val.).

Kainos:

Kliento nurodytoje vietoje (namuose, darbe, gydymo įstaigoje ar pan. - Vilniuje):

1 val. – 120 Lt.;

2 val. – 180 Lt.

Konsultacija internetu   Konsultacija paštu   Konsultacija telefonu

Psichologas Vilniuje Psichologinė pagalba Psichologo konsultacijos Šeimos psichologas Psichologas į namus Psichologo iškvietimas į namus