Kontaktinė informacija:
Telefonas: 8 668 00 000
El. paštas: info@seimospsichologas.lt


Kalvarijų g. 1
LT-09310, Vilnius, Lietuva
mapŽemėlapis..

Nr.9. Kaip apibūdintumėte santykius su partneriu?
  •  Puikūs
  •  Labai geri
  •  Geri
  •  Prasti
  •  Blogi
Rezultatai

Konsultacijos

Individuali psichologinė konsultacija – tai konstruktyvus kliento ir psichologo dialogas, kuriuo siekiama sužadinti vidinius žmogaus resursus ir pasiekti reikšmingų psichologinių pokyčių, kurie padėtų išspręsti problemas. Kitaip tariant, tai – kelionė iš taško A (esama būsena) į tašką B (trokštama būsena), kai transporto priemonė yra pokalbis, o psichologo žinios ir kliento vidiniai resursai – kuras. Kreipimosi priežastys būna įvairios: noras pasijusti geriau, suprasti ir gebėti įtakoti santykius su aplinkiniais (vadovu, kolegomis, partneriu, tėvais, vaikais, draugais ir pan.), kartais nori pagalbos priimant sprendimus (santykiuose, darbe, karjeroje).

Poros konsultacija - tai santykius stiprinančių resursų paieška (stipriosios pusės, jungiantys dalykai), neigiamai tarpusavio santykį veikiančių veiksnių ir aplinkybių įsivardinimas ir keitimas, elgesio ir minčių korekcija, galimybių ir rizikų įvardinimas, elgesį ir aplinkybes keičiant ir jų neikeičiant. Tikslas - padėti porai suprasti, išgirsti vienas kitą, išmokti susikalbėti ir vėl atrasti tarpusavio santykio šilumą. Kartais konsultavimo tikslu būna ir šeimos narių noras išsiskirti kiek įmanoma draugiškesniu būdu.

Vaiko (ar su vaiku susijusi) konsultacija - vaiko savijautos ir situacijos diagnostika, pagalba vaikui ir rekomendacijos šeimai. Skyrybų atveju, rekomendacijos tėvams, kaip pranešti apie skyrybas skirtingo amžiaus vaikams, kaip organizuoti atsiskyrimo procesą ir bendravimą po skyrybų. 


Psichologo konsultacijos teikiamos visomis savaitės dienomis, išskyrus sekmadienį,  nuo 10-20 val.

Būtina išankstinė registracija.